Strony

Wizualny kreator witryn internetowych

Tworzenie witryn internetowych i stron docelowych nigdy nie było łatwiejsze. Poświęć mniej niż 30 minut na dopasowanie szablonu do swoich potrzeb wizualnych i marketingowych, i gotowe!
 1. Bezproblemowe tworzenie witryn internetowych

  Nie jest wymagane żadne kodowanie, cały proces jest niezwykle łatwy, a wyniki są zawsze niesamowite.
 2. Darmowa domena i hosting

  Możesz otrzymać darmową domenę drugiego poziomu — po prostu wybierz nazwę, która Ci się podoba i połącz ją ze swoją witryną.
 3. Ponad 100 szablonów branżowych

  Mamy szablony stron docelowych dla każdej organizacji, od restauracji po szpitale. Wybierz ten, który Ci się podoba i dostosuj go, aby stworzyć wyjątkową witrynę.

Kreator witryn sklepów internetowych

Zaprojektuj i uruchom swój sklep internetowy, zdobądź pierwszych klientów i zamówienia — wszystko w ciągu jednego dnia, wszystko w Bitrix24.
 1. Gotowe szablony sklepów internetowych

  Piękny, przyjazny dla użytkownika sklep internetowy, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów i właścicieli firm.
 2. Zintegrowany z CRM Bitrix24

  Automatyczne dodawanie wszystkich zamówień i klientów (wraz z ich danymi kontaktowymi) do systemu CRM.
 3. Zarządzanie zamówieniami i stanami magazynowymi

  Każdy tworzony przez Ciebie sklep internetowy jest wyposażony w narzędzia do zarządzania katalogami produktów, zamówieniami i stanami magazynowymi.

Kreator stron docelowych

Skorzystaj z naszego bezpłatnego kreatora stron docelowych, aby stworzyć własną, wyjątkowo piękną stronę docelową, która dobrze wygląda i tak też sprzedaje.
 1. Ponad 100 szablonów stron docelowych

  Wybierz szablon, który Ci się podoba i dostosuj go za pomocą naszego edytora blokowego, aby stworzyć niezapomniany, atrakcyjny wizualnie projekt strony docelowej.
 2. Darmowy hosting strony docelowej

  Można wybrać własną nazwę domeny i umieścić swoją stronę docelową za darmo na hoście Bitrix24.
 3. Marketing za pomocą strony docelowej

  Nasze strony docelowe są w pełni zintegrowane z CRM Bitrix24, narzędziami marketingowymi i narzędziami obsługi klienta.

Sprzedaż i marketing

Wszystkie witryny, sklepy internetowe i strony docelowe, które tworzysz w Bitrix24, są wyposażone w szeroki arsenał narzędzi marketingowych i integracji.
 1. Formularze internetowe i czaty na żywo

  Zdobądź więcej leadów i zamień ich w klientów, dodając niestandardowe formularze internetowe i czaty na żywo do swojej witryny w Bitrix24.
 2. Integracja z systemem CRM

  Wszystkich klientów, zamówienia i płatności otrzymywane za pośrednictwem witryny można automatycznie dodawać do CRM Bitrix24.
 3. Aplikacje innych firm

  Zainstaluj nasze integracje z firmami zewnętrznymi, aby uzyskać jeszcze więcej możliwości odbioru płatności, marketingu i sprzedaży.
Shopping Cart