O Nas

Witamy w BeUpSoft

Kim jesteśmy

Nasza firma działa od 2006 roku i systematycznie wdraża system informatyczny Bitrix24 w wielu przedsiębiorstwach. Oferujemy nasze usługi zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz różnych instytucjach publicznych a także współpracujemy z istniejącymi działami IT w większych firmach takich jak Zepter czy Hossa. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać największym, najtrudniejszym i najbardziej skomplikowanym zleceniom i zachowujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz ich relatywnie niską cenę. Jesteśmy z naszymi klientami w stałym kontakcie podczas realizowania zleceń takie podejście skutkuje znakomicie dobranym i stworzeniem projektem, dopasowanego do potrzeb oraz oczekiwań. Jesteśmy ambitni i poświęcamy się bezgranicznie naszej pracy. Mimo że nasza firma informatyczna mieści się w Gdyni jesteśmy zespołem, który niesie pomoc na cała Polskę. Posiadamy również złoty certyfikat partnera Bitrix. Możemy skonfigurować, niestandardowe lejki sprzedażowe i możemy przeprowadzić deale przez każdy etap, korzystając z reguł automatyzacji i wyzwalaczy Bitrix24, jak i pomóc klientowi w zapytaniach i problemach które moga sie pojawic podczas pracy. Dzięki nam oszczędzasz czas i eliminujesz problemy, koncentrując się na tym, co naprawdę ważne – przekształcaniu potencjalnych klientów w płacących klientów.

Co robimy

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy firma pełną pasji do informatyki. Oferujemy kompleksowe wdrożenie systemu CRM Bitrix24 ale to tylko część naszych usług. Możemy administrować Twój serwer lub zrobić synchronizacje systemów i wiele innych.
Dodatkowo gwarantujemy:

 

Oferujemy wsparcie powdrożeniowe, aby wspomóc naszych klientów w utrzymaniu systemu, zapewnić mu bezpieczeństwo i pełną efektywność.

Zapewniamy pełne wsparcie w przygotowywaniu użytkowników do korzystania z nowego narzędzia, dzięki temu wejście w nowy tryb pracy będzie łatwiejszy.

Indywidualne podejście do każdego z projektów sprawia, że w swoich rozwiązaniach wykorzystujemy zarówno sprawdzone, jak i najnowsze technologie.

Wysoka jakość usługi połączona z przystępną ceną!

Niektóre liczby

1
Lat
Doświadczenia
100
Ukończonych Projektów
1
Zdobyte wyróżnienia
1
Języki
PL EN ES UA

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub jeżeli masz ochotę wpaść na kawę do naszego biura w Gdyni.

Shopping Cart